David Alfik Dewetter

Zpěv, akustická kytara

Folkový písničkář, rocker, divadelník, zvukař, kuchař, domkář, milovník koček, šestiválců a Caroliny Reaper, což není holka, ale paprička, která vám zpestří život hned dvakrát. Přes dvacet let potulný folkový písničkář s mnoha oceněními (mj. Zlatá Porta Vlásenice a cena Svazu autorů a interpretů na finále Porty 2018), kdysi člen punkových Hovno Sapiens, zakládající člen rockové formace Alfik&KruppEssen, herec a komponista (to není od slova "kompost"!) kdysi v Divadle Koza, nyní v kočovném divadle https://www.jedemekvam.eu/ , profesí mistr zvuku Nostalgické Myši v Šemanovicích https://nostalgickamys.com/ , kapely The Agony https://www.theagony.cz/ , několika klubů v ČR i polské Wroclawi a především šestou sezónu legendárního hudebního divadla Semafor. https://www.semafor.cz/.

Matěj Kramarovič

Akustická kytara

Fenomenální kytarista s širokým záběrem i praxí. 150 klubových koncertů s kapelou We Are The Hills, revival Věry Špinarové, Alfik&KruppEssen, country kapela Kupa Kladno, doprovázení Jitky Smutné a Terezy Nekudové, Lucien Zell, Paragraf 202, studium konzervatoře pod vedením Milana Matouška, studiový hráč Rooftop studio, 3bees, Faust Records, pedagogická činnost - Rocková Škola, ZUŠ MusicArt, pěstitel a milovník chilli papriček, nadšený konzument Alfikových kulinářských objevů, dvojče Kuby.

Jakub Kramarovič

Basa

Baskytarista, milovník červeného vína a kávy, chovatel čivav, vášnivý řidič a jezdec na skútru. Na basu jsem začal hrát na protest proti tátovi (skvělému jazzovému kytaristovi) a bráchovi (který tou dobou začínal drtit kytaru taky). Přece nebudeme mít tři kytaristy, ne? Basu jsem začal studovat na ZUŠ pod vedením Jaroslava Kovaříka (N.O.H.A, Játra & Herian, aj.). Po nepovedených přijímacích zkouškách na KJJ jsem basu na pár let zavřel ve skříni, ale naše cesty se opět sešly, když mě před pár lety zrovna Alfik donutil jí oprášit a zlanařil mě do nově vznikající rockové kapely Alfik&Kruppessen. K hudbě a baskytaře jsem se tedy vrátil, a to s takovým nasazením, že jsem se přihlásil na Mezinárodní konzervatoř, kde jsem začal studovat pod vedením Lukáše Čunty (Čechomor, Behind The Door, The Barbers, aj.). Kromě Wabi Daněk Tribute bandu mě můžete vidět na pódiu například s kapelou Jana_revival Věra Špinarová, plesovou kapelou Paragraf, herečkou Jitkou Smutnou v kapele Rodinná fúze, zpěvačkou Naďou Válovou, folkovým písničkářem Zdenkem Bartákem (ex Pumpa), a básníkem Lucienem Zellem.